Start » Altana

Altany składane

13 sierpnia 2010 0 Komentarzy

Jeśli do dyspozycji mamy mały ogródek, to z pewnością przyda nam się altana składana. Taką altanę będzie mogli złożyć w momencie robienia grilla czy wizyty znajomych. Przydatna w lecie, kiedy czasem zaskakuje nas wieczorny deszcz.

Podstawową zaletą takiej altany jest cena. Altana składająca się z aluminiowego stelażu i materiału, który tworzyć nam będzie dach jest bardzo tania w stosunku do altana murowanych czy drewnianych. Nabyć ją można w każdym sklepie ogrodniczym. Do małego ogródka jest to altana idealna, zawsze można ją z złożyć i schować w garażu, by nie zajmowała zbyt wiele miejsca.

Jednak należy tez wspomnieć o minusach takiej altany – materiał wierzchni, najczęściej z tworzywa sztucznego potrafi szybko wyblaknąć na słońcu. A przez to nasza altana już nie wygląda tak ładnie jak przedtem. Należy też wspomnieć o tym, że w tkaniny są podatne na rozdarcia i dziurawienie się, więc nie będzie to tak trwała architektura jak w przypadku altany drewnianej czy też murowanej.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.