Start » Altana

Dobre miejsce na grilla

25 kwietnia 2010 0 Komentarzy

dobre-miejsce-na-grillaOgrodowa altana może miejscem o bardzo wielu funkcjach – wystarczy tylko odpowiednio ją zaplanować i zorganizować. Nie ma co ukrywać, iż największe pole do popisu w tym względzie mają właściciele dużych działek.

W małych ogrodach trzeba niestety drastycznie ograniczać rozmiary takiej budowli – tym samym jej rola sprowadza się do występowania przede wszystkim w charakterze dekoracyjnym. Duża altana natomiast z powodzeniem może służyć za miejsce do przygotowywania posiłków – rzecz jasna nie trzeba tutaj taszczyć zaraz kuchenki. Grill w zupełności wystarczy. Tego rodzaju dania uwielbiają chyba wszyscy, a samo ich przygotowywanie sprawia mnóstwo radości.

W altanie o pokaźniejszych rozmiarach swobodnie zmieści się także stół, przy którym biesiadować może większa liczba osób. I nawet letni deszcz nikomu przeszkadzał nie będzie. To znakomity sposób na przyjemne spędzenie letniego popołudnia. Posiłek spożyty na świeżym powietrzu smakuje zupełnie inaczej aniżeli ten konsumowany w domowym zaciszu.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także śledzić komentarze w kanale RSS.

Bądź miły. Dbaj o poprawność gramatyczną. Pisz na temat. Nie spamuj.

Możesz używać następujących poleceń:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Blog współpracuje z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się na Gravatar.